O nas

K2 to herbaciarnia ukryta w samym sercu Wrocławia. Prowadzą do niej strome schody, które już od wejścia zapowiadają oryginalny charakter tego miejsca.

Wystarczy zajrzeć przez drzwi, aby zobaczyć pięknie zaaranżowane wnętrze w ciepłych i żywych kolorach. Nagle przed nami wyrasta kolorowa łąka a lekko zachmurzony sufit aż zaprasza by usiąść przy jednym ze stolików i pomyśleć o niebieskich migdałach.

W ciągu dnia K2 to przejrzyste miejsce, gdzie można poczytać książkę, posłuchać dobrej muzyki i napić się pysznej kawy, która doda energii na cały dzień. Wieczorem, gdy na dworze coraz chłodniej do K2 schodzą się przyjaciele, znajomi, zakochani, muzyka zaczyna grać szybciej, zaczyna robić się gwarno.

W powietrzu czuć zapach grzańców i smakowych herbat. Kelnerki za barem przygotowują pyszną czekoladę, mieszają drinki, zapraszają gości do środka. Małe lampki na stolikach, ciepłe światło i nastrojowa muzyka tworzą dobrze już znany we Wrocławiu klimat herbaciarni K2. A zapachy wina, herbat i goździków unoszące się w powietrzu to nasz zdecydowany atut.